دسته بندی محصولات

قوانین سایت

 زمان تحویل:
 
برای دوستان تهرانی که خریدشان پیش از ساعت 17 روز کاری ثبت گردد، بسته ی خرید در همان روز و پس از آن، فردای روز کاری ارسال خواهد شد.
 
برای عزیزان شهرستانی نیز، ثبت خرید پیش از ساعت 15 در همان روز و پس از آن فردای روز کاری بسته خرید تحویل پست خواهد شد.
 
تذکر: دوستان تهرانی، در صورت داشتن محدودیت زمانی برای دریافت بسته ی خرید لطفا در قسمت توضیحات آن را ذکر نمایید. بطور مثال: فقط بین ساعات 10الی13 و 16الی 20
 
 
 
هزینه پیک و پست و نحوه ارسال:
 
ارسال بسته ی خرید بصورت پیک فقط مختص عزیزان شهر تهران می باشد و کسانی که حتی در حومه ی تهران مانند: شهریار، ورامین، اسلامشهر، کرج و غیره ساکن هستند ارسال از طریق پست انجام خواهد گرفت.
 
 
مرجوعی و برگشت وجه:
 
محصول خریداری شده تا زمان باز نشدن از بسته بندی تا 7 روز کاری امکان انصراف وجود دارد و مبلغ پرداختی از طریق دریافت شماره حساب و یا شماره کارت واریز و قابل عودت می باشد.
 
تذکر:
 
سالنی لند هیچ مسئولیتی در قبال صدمات فیزیکی پس از تحویل کالا نداشته لذا محصول خریداری شده را از لحاظ فیزیکی و پلمپ با دقت چک کرده و تحویل بگیرید، چراکه در صورت باز شدن محصول، مرجوعی به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود.
 
در صورت داشتن هر گونه سوال و مشاوره برای انتخاب کالا می توانید با ایمیل info@saloniland.com و یا در قسمتهای نظرات و تماس با ما و تلفن 44744550-021 و 09128989490 با ما مکاتبه نمایید.
 
 
 
اطلاعات محصولات و کاربران:
 
تمامی اطلاعات محصولات مندرج در سایت ترجمه شده از وبسایتهای اصلی برندها و وبسایتهای معتبر خارجی است و استفاده از آنها با ذکر منبع بلامانع می باشد و در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد.
 
همچنین تمامی اطلاعات شخصی کاربران و حریم خصوصی شما نزد مدیر سایت بطور امانت قرار می گیرد و ما به این مهم پایبند خواهیم بود.
 
 قیمت و اصلی بودن محصولات:
 
دوستان عزیز، قیمتهای مندرج در سایت به قیمت روز بوده و تمام سعی ما قیمت گذاری عادلانه می باشد. همچنین تمامی محصولات ، با ضمانت اصل بودن عرضه می شود.