دسته بندی محصولات

قوانین سایت

 زمان تحویل:
 
برای دوستان تهرانی که خریدشان پیش از ساعت 15 روز کاری ثبت گردد، بسته ی خرید در همان روز و پس از آن، فردای روز کاری ارسال خواهد شد.
نکته: برای ارسال بسته های تهران دو گزینه پست و پیک وجود دارد که خریدار با توجه به هزینه های ارسال یکی از این شیوه ها را انتخاب می کند.
 
 
برای عزیزان شهرستانی نیز، ثبت خرید پیش از ساعت 13 در همان روز و پس از آن فردای روز کاری بسته خرید تحویل پست خواهد شد.
 
تذکر: دوستان تهرانی، در صورت داشتن محدودیت زمانی برای دریافت بسته ی خرید لطفا در قسمت توضیحات آن را ذکر نمایید. بطور مثال: فقط بین ساعات 10الی13 و 16الی 20
 
 
 
هزینه پیک و پست و نحوه ارسال:
 
ارسال بسته ی خرید بصورت پیک فقط مختص عزیزان شهر تهران می باشد و کسانی که حتی در حومه ی تهران مانند: شهریار، ورامین، اسلامشهر، کرج و غیره ساکن هستند ارسال از طریق پست انجام خواهد گرفت.
  • هزینه ارسال نیز برای شهر تهران با پیک موتوری 85 هزار تومان و با پست برای خرید بیش از 1 میلیون تومان رایگان و کمتر از آن 40 هزار تومان می باشد.
  • هزینه ارسال برای خارج از شهر تهران با پست و یا تیپاکس برای خرید بیش از 1 میلیون تومان رایگان و کمتر از آن 40 هزار تومان می باشد.
 
مرجوعی و برگشت وجه:
 
محصول خریداری شده تا زمان باز نشدن از بسته بندی تا 7 روز کاری امکان انصراف وجود دارد و مبلغ پرداختی از طریق دریافت شماره حساب و یا شماره کارت واریز و قابل عودت می باشد.
 
نکته مهم: مرجوعی کالا در لوازم آرایشی و بهداشتی بدلیل وجود ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نمی باشد
 
تذکر:
 
سالنی لند هیچ مسئولیتی در قبال صدمات فیزیکی پس از تحویل کالا نداشته لذا محصول خریداری شده را از لحاظ فیزیکی و پلمپ با دقت چک کرده و تحویل بگیرید، چراکه در صورت باز شدن محصول، مرجوعی به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود.
 
در صورت داشتن هر گونه سوال و مشاوره برای انتخاب کالا می توانید با ایمیل info@saloniland.com و یا در قسمتهای نظرات و تماس با ما و تلفن 44744550-021 و 09125623403 با ما مکاتبه نمایید.
 
 
 
اطلاعات محصولات و کاربران:
 
تمامی اطلاعات محصولات مندرج در سایت ترجمه شده از وبسایتهای اصلی برندها و وبسایتهای معتبر خارجی است و استفاده از آنها با ذکر منبع بلامانع می باشد و در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد.
 
همچنین تمامی اطلاعات شخصی کاربران و حریم خصوصی شما نزد مدیر سایت بطور امانت قرار می گیرد و ما به این مهم پایبند خواهیم بود.
 
 قیمت و اصلی بودن محصولات:
 
دوستان عزیز، قیمتهای مندرج در سایت به قیمت روز بوده و تمام سعی ما قیمت گذاری عادلانه می باشد. همچنین تمامی محصولات، با ضمانت اصل بودن عرضه می شود.