دسته بندی محصولات

REVLON

 

تاریخچه برند رولون:

چارلز روسان، موسس رولون درسال 1932 برادران چارلز و جوزف روسان با همکاری شیمی دان دیگری به نام لاچمن، صنعت لوازم آرایش را برای همیشه متحول کردند. رولون با یک محصول آغاز شد: لاکهایی برای ناخن که رنگهایی به غیر از قرمز داشت. خیلی سریع رنگهای مات و تیره این محصول روی ناخن هر زنی در هرکجا دیده می شد حتی روی جلد مجله وگ. در سالهای دهه 50، کمپین رژلب" آتش و یخ" و لاکهای رولون به شهرت رسید به طوری که بازیگران مطرح آن زمان از این محصولات استفاده می کردند. از این زمان به بعد مدلهای آمریکایی در تبلیغات برند رولون شرکت می کردند. در دهه 1970 رولون با تولید محصولات جدید آرایش صورت و چشم موج جدیدی که بر اثر فمینیسم به وجود آمده بوده را در خود بازتاب می داد و همین باعث شد تا بیشتر مورد توجه خانمها قرار بگیرد.

رولون برندی است که اکنون در بیشتر کشورهای دنیا محصولات خود را به فروش می رساند و سلبریتی های معروف از آن استفاده کرده و در به شهرت رساندن این برند نقش به سزایی داشته اند.
برندی که در ابتدا تنهای به صورت محدود در آمریکا به فروش می رسید اکنون یکی از برندهای مطرح و بی نظیری است که در کیف اکثر خانمهای مشهور در هرجای دنیا پیدا می شود.

 


هیچ محصولی در لیست وجود ندارد.